![νοσοκομείο-κυθήρων-τριφύλλειο trifylleio-nosokomeio](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2020/12/νοσοκομείο-κυθήρων-τριφύλλειο.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Ευχαριστούμε θερμά τον ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ από τον Δρυμώνα Κυθήρων για την συνεχή οικονομική προσφορά του στο Νοσοκομείο μας, η οποία ενισχύει την παροχή υπηρεσιών υγείας που προσφέρουμε στους κατοίκους των Κυθήρων.
Τέτοιες ευγενικές χειρονομίες, εν μέσω των κρίσιμων ημερών που διανύουμε, διατρανώνουν την πεποίθηση πως η κοινωνική συνοχή διασφαλίζεται μέσα από την αλληλεγγύη και την προσφορά.
Ο ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΑΠ. ΜΕΓΑΛΟΚΟΝΟΜΟΣ