![συριζα syriza](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/01/syriza.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Πρόσκληση με θέμα «Ενεργειακή ακρίβεια και υπερκέρδη ή ενεργειακή ασφάλεια και δίκαιη ανάπτυξη; Τι να κάνουμε!», απευθύνει η οργάνωση ΣΥΡΙΖΑ Κυθήρων. Η παρουσίαση και επακόλουθη συζήτηση θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 27 Νοεμβρίου στο Πνευματικό Κέντρο Ποταμού.
Ακολουθεί η σχετική ανακοίνωση:
«”Ενεργειακή ακρίβεια και υπερκέρδη ή ενεργειακή ασφάλεια και δίκαιη ανάπτυξη; Τι να κάνουμε!”
Η οργάνωση του ΣΥΡΙΖΑ Κυθήρων παρουσιάζει και συζητά την κυβερνητική πρόταση για την απαλλαγή από την ακρίβεια και την ανάπτυξη σε όφελος των πολλών !
Εισηγητής ο Σπύρος Μιχαλακάκης , πρώην Πρόεδρος και Διευθύνων Σύμβουλος της BP ελληνική .
Την Κυριακή 27 Νοεμβρίου ώρα 19.30 στο Πνευματικό Κέντρο Ποταμού.»