![christmas card patoulis Πατούλης, χριστουγεννιάτικες ευχές](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2020/12/καρτα-xmass-ΓΠ-1.jpg?resize=696%2C430&ssl=1)
Ενότητα και αλληλεγγύη. Αισιοδοξία και αυτοπεποίθηση. Αυτά είναι τα τετραθέμελα των ευχών του Περιφερειάρχη Αττικής, Γιώργου Πατούλη, χάρη στα οποία θα ξεπεράσουμε τις δυσκολίες που βιώνουμε τώρα και θα ατενίσουμε το μέλλον με νέα πνοή ζωής.
Ενότητα και αλληλεγγύη. Αισιοδοξία και αυτοπεποίθηση. Αυτά είναι τα τετραθέμελα των ευχών του Περιφερειάρχη Αττικής, Γιώργου Πατούλη, χάρη στα οποία θα ξεπεράσουμε τις δυσκολίες που βιώνουμε τώρα και θα ατενίσουμε το μέλλον με νέα πνοή ζωής.