![Μυρτίδια myrtidia](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2023/08/myrtidia.png?resize=696%2C455&ssl=1)
Η Επιτροπή Εγχωρίου Περιουσίας Κυθήρων και Αντικυθήρων ανακοινώνει ότι, ολοκληρώθηκε η αποκατάσταση του φωτισμού του Καμπαναριού και περιμετρικά του Ι.Ν. της Παναγίας Μυρτιδιώτισσας. Επίσης έγινε σημαντική παρέμβαση στην ηλεκτρική εγκατάσταση του συγκροτήματος με την αλλαγή του κεντρικού πίνακα, ο οποίος παρουσίαζε προβλήματα και υπήρχε κίνδυνος ανάφλεξης στην ηλεκτρική γεννήτρια κ.λπ.
Ο Πρόεδρος
Ευάγγελος Βενάρδος