![sporades-star sporades-star](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2024/03/sporades-star.png?resize=696%2C455&ssl=1)
Ενημερώνουμε το επιβατικό κοινό ότι λόγω των καιρικών συνθηκών που θα επικρατούν στην περιοχή πλόων του πλοίου SPORADES STAR, η αναχώρηση από τον Πειραιά για τα Κύθηρα θα γίνει στις 12:00’ το μεσημέρι αντί 10.00´πμ.
Κατόπιν αιτήματος του δημάρχου Κυθήρων προς εξυπηρέτηση του νησιού των Αντικυθήρων το πλοίο θα προσεγγίσει εκτάκτως αύριο 9/4 στα Αντικύθηρα με ώρα αναχώρησης στις 19:10’ από τα Κύθηρα.
Οι επιβάτες θα ενημερωθούν με μέριμνα της εταιρίας.
Panos Drakakis / founder
panos@drakakistours.com / www.drakakistours.com
Travel & Shipping Agency, Rent a Car & Motor Coach CO