![sporades-star sporades-star](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2024/03/sporades-star.png?resize=696%2C455&ssl=1)
Ενημερώνουμε το επιβατικό κοινό ότι την Παρασκευή 15/3/24 αναμένεται να ξεκινήσει το πλοίο Sporades Star από τον Πειραιά προς Κύθηρα, Αντικύθηρα και Κίσσαμο μέχρι την 11/4/24 , σε αντικατάσταση του πλοίου Aqua Jewel. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλούμε καλέστε στο σταθερό τηλέφωνο του γραφείου +302736031160.
Panos Drakakis / founder
panos@drakakistours.com / www.drakakistours.com
Και μία πληροφορία από το Kythera.News:
Σύμφωνα με το σύστημα κρατήσεων, το πλοίο της SEAJETS, από την Παρασκευή 15/3, αναμένεται να ξεκινήσει τα δρομολόγια του στη γραμμή Πειραιάς- Κύθηρα- (Γύθειο)-Αντικύθηρα-Κίσσαμος.