![Δημοτικό Σχολείο Κυθήρων Κύθηρα](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/05/dimotiko-sholeio-kythira.png?resize=696%2C454&ssl=1)
Ο Αγιασμός του Σχολείου μας θα πραγματοποιηθεί τη Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου 2023 στα προαύλια των διδακτηρίων μας ως εξής:
Διδακτήριο Χώρας 8:45
Διδακτήριο Καρβουνάδων 10:15
Οι μαθητές θα αποχωρήσουν μετά το πέρας του Αγιασμού. Θερμή παράκληση, αν και οι μεταφορές θα λειτουργήσουν , όσοι γονείς μπορούν και επιθυμούν να μεταφέρουν τα παιδιά τους εκείνη την ημέρα για την διευκόλυνση όλων μας.
Ο Σύλλογος Διδασκόντων