![Χαρχαλάκης charcalakis](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/02/charcalakis.jpg?resize=696%2C465&ssl=1)
Πέθανε σε ηλικία 84 ετών η Ευανθία Μαρσέλου, κάτοικος Καρβουνάδων στις 13 Φεβρουαρίου.
Με ανάρτησή σου ο Δήμαρχος Ευστρ. Χαρχαλάκης εξέφρασε τη θλίψη του, καθότι την γνώριζε προσωπικά. Στο μήνυμά του αναφέρει: «στην Ευανθία καταθέτω στη μνήμη της την ευγνωμοσύνη μου για όσα επί χρόνια αφειδώς μου προσέφερε: αγάπη, ωραία λόγια, συγκινητικές ευχές, γέλιο, χαρά. Δεν θα την ξεχάσω ποτέ! Να είναι η μνήμη τους αιώνια. Θερμά συλλυπητήρια στις οικογένειές τους.»
Συλλυπητήρια στους συγγενείς και τους οικείους της.