![Βάσω Θεοδωρακοπούλου - Μπόγρη antiperifereiarxis](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/12/bogri-amea-salamina.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Επίσκεψη στο Κέντρο Διημέρευσης – Ημερήσιας Φροντίδας (ΚΔΗΦ) ΑμεΑ του Συλλόγου γονέων Σαλαμίνας, πραγματοποίησε την Τρίτη, 7 Δεκεμβρίου, η Αντιπεριφερειάρχης Νήσων, κα Βασιλική Θεοδωρακοπούλου – Μπόγρη.
Σε σχετική ανάρτησή της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, η κα Μπόγρη τονίζει την ανάγκη προάσπισης των δικαιωμάτων των ατόμων με αναπηρία «στην εκπαίδευση, στην προσβασιμότητα, στην υγεία και στην εργασία».