![μουσική, Καψάλι, Banda Landra one-woman-show-nastazia-beikof](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/08/2021-8-28-SATURDAY.jpg?resize=696%2C364&ssl=1)
Για το τελευταίο Σαββατο του Αυγούστου, η Ναστάζια Μπέικοφ σας έχει ετοιμάσει ένα διαφορετικό “One Woman Show”! Με επίκεντρο όχι μόνο την Jazz αλλά και τα παιδιά και τα εγγόνια της (!) όπως είναι η Soul, η Funk, η Disco καθώς και επιλεγμένες κινηματογραφικές επιτυχίες. Ιστορίες αγάπης και δύναμης εναλάσσονται στην μαγευτική παραλία του Καψαλίου, φυσικά στο αγαπημένο μας Banda Landra.
Κρατήσεις: 2736031904
Περισσότερες πληροφορίες για την καλλιτέχνη στις σελίδες:
www.nastazia.gr
https://www.facebook.com/JazzB
Χορηγοί Επικοινωνίας
Visit Kythera & Kythera.News