![Ράδιο Αρβύλα radio-arvyla](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/02/radio-arvyla2.jpg?resize=696%2C547&ssl=1)
Αισθάνεστε στουμπωμένοι; Έχει μπει φραγή στις εντερικές έλικες; Ο καφές, το δαμάσκηνο, το πατζάρι, το μηλαράκι, αδυνατούν να σπρώξουν την πραμάτεια στις αγορές του υπο-κόσμου; Το μπροκολάκι δεν ξαμολάει το ξόρκι για να παίξει το τζουκ μποξ το άσμα «άνοιξε πέτρα να διαβώ;»
Ο Άδωνις έχει τη λύση. Μια λύση για εγγυημένη σερπατίνα σε χρόνο dt. Θα βγουν όλα στη φόρα. Τα λερωμένα, τ’άπλυτα, τα παραπεταμένα.