![Κυθηραϊκός Σύνδεσμος Αθηνών kythiraikos-syndesmos](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/02/kythiraikos-syndesmos.png?resize=696%2C511&ssl=1)
Τα Mέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Κυθηραϊκού Συνδέσμου Αθηνών, εκφράζουμε τα ειλικρινή μας συλλυπητήρια προς τον Αντιπρόεδρο του Τριφυλλείου Ιδρύματος, κ.Γαβρίλη Νικηφοράκη για την απώλεια της αγαπημένης του συζύγου Λένας, η οποία υπήρξε ένας εξαιρετικός άνθρωπος και ιδιαίτερα αγαπητή σε όλους μας.
Αθήνα, 1/3/2021
Για τον Κυθηραϊκό Σύνδεσμο Αθηνών
Η Πρόεδρος
ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΑΜΙΟΥ – ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Η Γεν. Γραμματέας
ΜΑΙΡΗ ΚΑΛΛΙΓΕΡΟΥ-ΓΛΥΝΟΥ