![παιδικές χαρές Δήμος Κυθήρων](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2023/03/paidikes_xares_2.jpg?resize=696%2C326&ssl=1)
Ο Δήμος Κυθήρων ενημερώνει ότι οι παιδικές χαρές της Χώρας, του Αβλέμονα, της Αγίας Πελαγίας, των Κοντολιανίκων και του Ποταμού θα παραμείνουν κλειστές μέχρι 30/04/2023 λόγω εκτέλεσης εργασιών ετήσιας συντήρησης και αναβάθμισης αυτών.
Ο Δήμος Κυθήρων ενημερώνει ότι οι παιδικές χαρές της Χώρας, του Αβλέμονα, της Αγίας Πελαγίας, των Κοντολιανίκων και του Ποταμού θα παραμείνουν κλειστές μέχρι 30/04/2023 λόγω εκτέλεσης εργασιών ετήσιας συντήρησης και αναβάθμισης αυτών.