![nasta-print2](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2023/08/nasta-print2.jpg?resize=696%2C541&ssl=1)
Το μαγευτικό Χρυσόψαρο στο Καψάλι Κυθήρων μας προ(σ)καλεί στην Jazz πλευρά της ζωής. Ένα μοναδικό “One Woman Show” με την Nastazia Beikof ξεκινάει από τις 21:00.
Τραγούδια αγάπης και αισιοδοξίας από το 1920 μέχρι σήμερα ξαναζωντανεύουν! Ιστορικές ηχογραφήσεις και ένα live performance σας περιμένει για να συνοδέψει το κοκτέηλ & τις γεύσεις σας στην παραδείσια αύρα του τόπου κάτω από το φωτισμένο Κάστρο της Χώρας και πάνω στα Κύματα.
Κρατήσεις: +30 2736 031032
Friday Night 11/8@The Goldfish
Nastazia Beikof “One Woman Show”
Jazz from the Sunny Side of the Street
Jazz – World – Cabaret
Χορηγοί Επικοινωνίας
I love Kythera – Kythera.News
Περισσότερες πληροφορίες για την καλλιτέχνη στις σελίδες: