![Ναυτικό Όμιλος Κυθήρων Ναυτικό Όμιλος Κυθήρων](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2023/04/280200_orig.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Πραγματοποιήθηκαν το απόγευμα της Κυριακής 9 Απριλίου 2023 στο Συνεδριακό Κέντρο Φρατσίων οι αρχαιρεσίες του αθλητικού σωματείου του Ναυτικού Ομίλου Κυθήρων για την ανάδειξη νέου Διοικητικού Συμβουλίου. Θα πρέπει να σημειωθεί ότι τα τελευταία χρόνια ο Όμιλος είχε παύσει την λειτουργία του. Μετά από προσπάθειες των τελευταίων μηνών το σωματείο ανασυγκροτείται.
Νέος πρόεδρος του Ναυτικού Ομίλου αναδείχθηκε ο κ. Σταύρος Χάρος. Σε νεότερη ενημέρωση θα δημοσιευθεί η πλήρης σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου.