![Γενικό Λύκειο Κυθήρων, πανελλαδικές εξετάσεις lykeio-kythiron-veveoseis-symmetoxis](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/07/lykeio-kythiron-veveoseis-symmetoxis.png?resize=696%2C392&ssl=1)
Σε ανακοίνωση σχετικά με τις βεβαιώσεις συμμετοχής των συμμετεχόντων στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις και τις ώρες παραλαβής τους, εξέδωσε το Γενικό Λύκειο Κυθήρων.
Στην ανακοίνωση, αναφέρεται:
Σας πληροφορούμε ότι οι Βεβαιώσεις Συμμετοχής για όσους και όσες συμμετείχαν στις φετινές πανελλαδικές εξετάσεις έχουν εκτυπωθεί και βρίσκονται στο σχολείο. Η Βεβαίωση Συμμετοχής περιλαμβάνει τους γραπτούς βαθμούς όλων των πανελλαδικά εξεταζόμενων μαθημάτων (Γενικής Παιδείας, Προσανατολισμού ή Ειδικότητας και Ειδικά-Μουσικά Μαθήματα).
Οι υποψήφιοι μπορούν να παραλαμβάνουν τις Βεβαιώσεις από το σχολείο ενυπόγραφα τον Ιούλιο και τον Αύγουστο κάθε Πέμπτη 09:00-12:00 και από 1η Σεπτεμβρίου όλες τις εργάσιμες ημέρες.