![Κάτω Λειβάδι, μπάζα, Χαρχαλάκης, μήνυση baza-dimarxos-kato-leivadi-minisi](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/05/baza-dimarxos-kato-leivadi-minisi.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Προθεσμία 48 ωρών δίνει, μέσω ανάρτησής του στο facebook, ο δήμαρχος Κυθήρων, Ευστράτιος Χαρχαλάκης σε εκείνον/η/ους που πέταξε/αν τα μπάζα στο Κάτω Λειβάδι, ειδάλλως προτίθεται να καταθέσει μηνυτήρια αναφορά.
Προθεσμία 48 ωρών δίνει, μέσω ανάρτησής του στο facebook, ο δήμαρχος Κυθήρων, Ευστράτιος Χαρχαλάκης σε εκείνον/η/ους που πέταξε/αν τα μπάζα στο Κάτω Λειβάδι, ειδάλλως προτίθεται να καταθέσει μηνυτήρια αναφορά.