![melidoni-kythira](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2020/11/melidoni-kythira-scaled.jpg?resize=696%2C466&ssl=1)
Στα πλαίσια εκπαίδευσης του προσωπικού του Ναυτικού Παρατηρητηρίου Αγίας Ελέσας Κυθήρων, θα πραγματοποιηθούν πυρά φορητού οπλισμού την Πέμπτη 05/11/2020 ή εναλλακτικά την Παρασκευή 6/11/2020 από τις 10:00’ έως τις 12:00’ στον τομέα που περικλείει: Βάση Παρατηρητηρίου – Τράχηλος – Φελωτή – Μελιδόνι – Βάση Παρατηρητηρίου.
Συστήνεται στους δημότες να είναι προσεκτικοί στις μετακινήσεις τους στις περιοχές αυτές το χρονικό διάστημα που αναφέρεται παραπάνω.