Αρχική ΚΥΘΗΡΑ Το Τριφύλλειο μας εύχεται τα Χρόνια Πολλά!ΚΥΘΗΡΑ Το Τριφύλλειο μας εύχεται τα Χρόνια Πολλά! Το Νοσοκομείο Κυθήρων μοιράζει ευχές για τις γιορτές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς. >Αίθουσα Σύνταξης -22 Δεκεμβρίου 2020 FacebookTwitterLinkedinWhatsAppViberEmailΤυπώνω Χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια ευτυχισμένα. Το νοσοκομείο μας, το καμάρι του Τσιρίγο μας, το Τριφύλλειο – Γενικό Νοσοκομείο Κυθήρων, στέλνει σε όλους ευχές, με ένα μήνυμα ελπίδας για το επερχόμενο έτος. ΠΑΡΟΜΟΙΑ ΑΡΘΡΑΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΤΑΚΤΗ ΚΥΘΗΡΑ Σύσκεψη Μητσοτάκη – Χαρχαλάκη και ΚΕΔΕ για τη λειψυδρία ΚΥΘΗΡΑ Μεγάλη προσοχή σε ετοιμόρροπο κτίριο στον Ποταμό ΚΥΘΗΡΑ Η Αδελφότητα της Αγίας Δωρεάς στα Κύθηρα ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ Ακύρωση απάντησης εισάγετε το σχόλιό σας! παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ έχετε εισάγει εσφαλμένη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου!παρακαλώ εισάγετε εδώ την ηλεκτρονική σας διεύθυνσηPlease enter an answer in digits:fifteen − 2 =