![κρουαζιέρα, Κύθηρα podilates-kapsali](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/10/podilates-kapsali.jpg?resize=696%2C425&ssl=1)
Ποδηλατική ομάδα που πραγματοποιεί κρουαζιέρα αποβιβάστηκε το πρωί της Πέμπτης στο Καψάλι. Ο χώρος έμπροσθεν του τελωνείου γέμισε ρόδες, κράνη και χρωματιστές αμφιέσεις, με την θέα των διπλοπαρκαρισμένων ποδηλάτων να δίνει άλλη όψη στον μόλο.
Η ομάδα των ποδηλατών, λογικά θα πραγματοποιήσει ένα μικρό tour στην ευρύτερη περιοχή, οπότε, συνιστάται στους οδηγούς να επιδείξουν την ανάλογη προσοχή κατά την οδήγηση.