![Ράδιο Αρβύλα radio-arvyla](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/03/radio-arvyla8.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Στην ζωή, δεν χρειάζονται πάντα σαφής αιτιολογήσεις. Αρκούν τρία γράμματα και τέσσερις αριθμοί και η ονομασία προέλευσης για να αποδοθεί δικαιοσύνη. Ειδικά όταν ο παρείσακτος Αθηνέζος μας χαλάει την πιάτσα του δημοτικού συμβουλίου. Κατάλαβες δικέ μου;! Ήρθαν τα άγρια να διώξουν τα ήμερα. Κι επειδής δεν είμαστε χαϊβάνια αλλά αλάνια, κάνουμε μάζωξη και απαιτούμε από τις κεφαλές να βγάλουνε πόρισμα. Ό,τι πει ο Μπάμπης ο Σουγιάς, ο Ρίκος ο Πεταλούδας, ο Φούλης ο Εξάσφαιρος. Αθηνέζοι δώστε βάση, σας τα σπάει το καρντάσι.