![Ράδιο Αρβύλα radio-arvyla](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/02/radio-arvyla4.jpg?resize=696%2C464&ssl=1)
Η Μαριάννα ψηφίζει ελληνικά. Έστω και αν αυτό σημαίνει ότι μπορεί να αποκαλεί κάποιον… Σπρίνγκστιν, Σπίξτι. Ή κάποιον… Μπόνο, Βονό. Με ολίγη από Βοσκόπουλο και Μαζωνάκη, ένα διπλόπιττο με τυροκαυτερή, μια τζούρα παστουρμαδόπιττα, λίγο κρασί, λίγο θάλασσα και τ’αγόρι μου. Γιατί, ως γνωστόν, όταν ο Βου Βου Κιν γρατζουνούσε την κιθαρούλα του, ο Θου Βου (Φαλακρός Πράκτορ 000) κατατρόπωνε τον Τζίμη τον Βονδ.
Πάμε, πάμε Μαριάννα!