![Ράδιο Αρβύλα radio-arvyla](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/02/radio-arvyla5.jpg?resize=696%2C507&ssl=1)
Ω ξένε, όταν τα βήματά σου σε οδηγήσουν στο καθαγιασμένο σταυροδρόμι που διάβηκε για πρώτη φορά ο Νίκος Ο Μπάρτζης, σαν βγεις στον πηγαιμό για το μαιευτήριο που ξεπέταξε τον Νικολιό, σαν συνομιλήσεις με πεφταστέρια που μέτρησε ο Νικόλας προτού αμολυθεί στην αγκαλιά του Μορφέα… να εύχεσαι ο δρόμος να είναι μακρύς και να επιβιώσεις τους Λαιστρυγόνες, τους Κύκλοπες, τον Γκοτζίλα και τον Τσακ Νόρις. Σαν έχεις άγγελο κι οδηγό τον Νικολίνο, μην φοβού. Έμπαινε!