![271186018_793580478125099_5650862370416008582_n](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/01/271186018_793580478125099_5650862370416008582_n.jpg?resize=696%2C354&ssl=1)
Μέσα σε ένα φιλικό και εγκάρδιο περιβάλλον, την Δευτέρα 3/1, πραγματοποιήθηκε το έθιμο της κοπής της πρωτοχρονιάτικης πίτας παρουσία του κ. Aντώνη Μαυρομμάτη και του κ. Μιχάλη Τριανταφύλλου στον πολυχώρο Kamares Multivenue. Ο κ. Μαυρομμάτης ευχαρίστησε όλους τους υπαλλήλους για την συμβολή τους στην πορεία και εξέλιξη της επιχείρησης. Στην συνέχεια ευχήθηκε στους παριστάμενους η νέα χρονιά να είναι όπως την επιθυμεί ο καθένας, τονίζοντας ότι το Kamares Multivenue θα συνεχίσει δυναμικά το έργο του. Το φλουρί της πίτας το κέρδισε η υπάλληλος της επιχείρησης, κ. Δώρα Γαβαλα. Η πίτα ήταν δημιουργία της ζαχαροπλάστισσας Αγάπης Μπιράκη.
Κείμενο, φωτογράφιση:Τίνα Ταμβάκη