![panos-vlachos](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2024/08/panos-vlachos.png?resize=696%2C483&ssl=1)
Τα Κύθηρα ετοιμάζονται να υποδεχτούν ένα μεγάλο μουσικό γεγονός καθώς ο Πάνος Βλάχος επιστρέφει για μια μοναδική συναυλία που δεν πρέπει να χάσετε! Τα εισιτήρια είναι πλέον διαθέσιμα για την αγορά σας σε διάφορα σημεία προπώλησης σε όλο το νησί.
Η συναυλία θα πραγματοποιηθεί σε έναν από τους πιο αγαπημένους πολυχώρους των Κυθήρων, προσφέροντας ένα μοναδικό μουσικό ταξίδι κάτω από τον τσιριγώτικο ουρανό.
Σημεία Προπώλησης:
- Κυθηραϊκός Αθλητικός Σύλλογος Νέων
- Κυθήδωρα Λιβάδι
- ΒΙΒΛΙΟΓΑΤΟΣ Χώρα-Λιβάδι
- Le Petit Κοντολιανικα
- Mini Market ΚΑΨΑΝΗΣ Αγία Πελαγία
- Λιμανάκι Αυλαιμώνας
Μην χάσετε την ευκαιρία να απολαύσετε ένα βράδυ γεμάτο μουσική και διασκέδαση με τον Πάνο Βλάχο στα Κύθηρα! Αποκτήστε τα εισιτήριά σας άμεσα καθώς η ζήτηση αναμένεται να είναι υψηλή.