![party](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2024/06/party.png?resize=574%2C368&ssl=1)
Ο ετήσιος χορός του σωματείου μας θα λάβει χώρα τη Δευτέρα, 8 Ιουλίου 2024, στις 8:00 μ.μ., στο WINDMILL RESORT MITATA. Η τιμή του εισιτηρίου είναι 35€ και περιλαμβάνει μπουφέ, κρασί, μουσική από DJ και κλήρωση δώρων. Τα έσοδα θα διατεθούν για τους σκοπούς του Μουσείου Μετανάστευσης Κυθήρων.
Η προπώληση εισιτηρίων πραγματοποιείται στο γραφείο των Φίλων Μουσείων Κυθήρων, στο Δημοτικό Κτίριο Ποταμού. Το γραφείο είναι ανοιχτό Τρίτη, Πέμπτη και Κυριακή, από τις 10:30 π.μ. έως τη 1:00 μ.μ. Για επικοινωνία, καλέστε στο 697709117 ή στείλτε email στο fmk@fmk.gr.