![](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/08/phantom-of-the-opera-at-istana-budaya-kuala-lumpur-world-tour-2019-stockpack-unsplash-scaled.jpg?resize=696%2C525&ssl=1)
Με ιδιαίτερη χαρά σας ανακοινώνουμε ότι από τη Τετάρτη 10/1/2024 και ώρα 19.00 μ.μ. εβδομαδιαία ο συμπατριώτης μας, θεατρολόγος κος Παναγιώτης Χριστοδούλου, θα παραδίδει ΔΩΡΕΑΝ μαθήματα θεωρίας και πράξης της θεατρικής τέχνης για ενήλικες στην αίθουσα του Κυθηραϊκού Συνδέσμου – Μορφωτικού Κέντρου Κυθήρων.
Τηλεφωνικό επικοινωνίας για δηλώσεις ενδιαφέροντος:
Μαρία Καλοκαιρινού – Γεωργιλά 6971721590
Για το Διοικητικό Συμβούλιο
Η Πρόεδρος
Μαρία Καλοκαιρινού-Γεωργιλά