![Δημοτικό Συμβούλιο dimotiko-symboulio](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2020/11/dimotiko-symboulio.png?resize=696%2C424&ssl=1)
Σε τακτική συνεδρίαση καλεί τα μέλη του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Κυθήρων, ο πρόεδρος, Εμμανουήλ Π. Στάθης.
Η σχετική ανακοίνωση αναφέρει:
«Καλείσθε να προσέλθετε στη δημόσια τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, του Δήμου Κυθήρων, που θα διεξαχθεί στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου «Δήμαρχος Αρτέμιος Καλλίγερος» στη Χώρα Κυθήρων, στις 25/6/2022, ημέρα Σάββατο και ώρα 15:00’ με τα ακόλουθα θέματα ημερήσιας διάταξης:
Παροχή σύμφωνης γνώμης για την υποβολή πρότασης χρηματοδότησης εκ μέρους της ΚΤΥΠ ΑΕ στο Ε.Π. “Αττική 2014-2020” για τη μελέτη με τίτλο “Προσθήκη αιθουσών στο Γυμνάσιο – Λύκειο Κυθήρων”, (εισηγητής: Αντιδήμαρχος Γ. Κομηνός),
Έκφραση απόψεων επί της Στρατηγικής Μελέτης Περιβαλλοντικών Επιπτώσεων του Στρατηγικού Σχεδίου Κοινής Γεωργικής Πολιτικής (ΣΣ ΚΓΠ) 2023-2027, (εισηγητής: Εμμ. Στάθης).
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Π. ΣΤΑΘΗΣ»