![Ευστράτιος Χαρχαλάκης charchalakis](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/12/charchalakis.jpg?resize=696%2C499&ssl=1)
Τις πασχαλινές ευχές, τόσο του ιδίου ως επικεφαλής της δημοτικής πλειοψηφίας, όσο και των υπολοίπων μελών της παράταξης, εκφράζει, με ανάρτησή του στο facebook, ο δήμαρχος Κυθήρων, Ευστράτιος Χαρχαλάκης.
Τις πασχαλινές ευχές, τόσο του ιδίου ως επικεφαλής της δημοτικής πλειοψηφίας, όσο και των υπολοίπων μελών της παράταξης, εκφράζει, με ανάρτησή του στο facebook, ο δήμαρχος Κυθήρων, Ευστράτιος Χαρχαλάκης.