![Trifyllio Nosokomio](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2020/12/κάρτα_c6jpg.jpg?resize=696%2C456&ssl=1)
Χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια ευτυχισμένα. Το νοσοκομείο μας, το καμάρι του Τσιρίγο μας, το Τριφύλλειο – Γενικό Νοσοκομείο Κυθήρων, στέλνει σε όλους ευχές, με ένα μήνυμα ελπίδας για το επερχόμενο έτος.
Το Νοσοκομείο Κυθήρων μοιράζει ευχές για τις γιορτές των Χριστουγέννων και της Πρωτοχρονιάς.
Χρόνια πολλά, χρόνια καλά, χρόνια ευτυχισμένα. Το νοσοκομείο μας, το καμάρι του Τσιρίγο μας, το Τριφύλλειο – Γενικό Νοσοκομείο Κυθήρων, στέλνει σε όλους ευχές, με ένα μήνυμα ελπίδας για το επερχόμενο έτος.