![aerodromio-iovilaio](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/08/aerodromio-iovilaio.jpg?resize=696%2C497&ssl=1)
Από τις 28 Αυγούστου έως τις 2 Σεπτεμβρίου, διεξήχθη με ιδιαίτερη επιτυχία στον Κρατικό Αερολιμένα των Κυθήρων, το επετειακό Fly In της A O P A Hellas.
Οι εκδηλώσεις περιλάμβαναν ευχαριστήριο δείπνο από την A O P A Hellas προς το προσωπικό του αεροδρομίου και του φορέα επίγειας εξυπηρέτησης αεροσκαφών Skyserv, δωρεάν πτήσεις εθισμού σε κατοίκους του νησιού και επισκέπτες καθώς και βράβευση από τον πρόεδρο της A O P A Hellas, κ. Κυπριανό Μπίρη, τόσο του Κρατικού Αερολιμένα Κυθήρων όσο και του Αερολιμενάρχη, κ. Σταύρο Παϊζάνο.
Το επετειακό Fly In της A O P A Hellas, για το Χρυσό Ιωβηλαίο του αεροδρομίου, καλύφθηκε και από την ελληνική τηλεόραση.