![Καφηρέας navagio-metanastes](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2020/12/λιμενικό-σώμα.jpeg?resize=696%2C464&ssl=1)
Ολοκληρώθηκε η διαδικασία νεκροψίας – νεκροτομής και ταυτοποίησης σε σορό άνδρα η οποία είχε εντοπιστεί από λουόμενους σε παραλία της Μεσσήνης τον περασμένο Ιούλιο σε κατάσταση προχωρημένης αποσύνθεσης.
Η σορός ανήκει σε άνδρα αλλοδαπό και βρέθηκε στην παραλία Μπούκα.
Σχετική ανακοίνωση εξέδωσε το Λιμενικό:
«Σας γνωρίζουμε ότι κατόπιν ενεργειών Υπηρεσίας μας , ολοκληρώθηκε η διαδικασία ταυτοποίησης της σορού αγνώστων στοιχείων , που είχε εντοπισθεί την 22-07-2022 στην παραλία Ανάληψης Δήμου Μεσσήνης και η οποία ανήκει σε αλλοδαπό υπήκοο .
ΕΚ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟΥ»