![Καρναβάλι Ποταμού Πολιτιστικού Συλλόγου Ποταμού Κυθήρων,](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2023/02/potamos-karnavali.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Αυτή την Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2023 ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ποταμού Κυθήρων μας προσκαλεί στο καθιερωμένο Καρναβάλι! Άρματα, χορός, εκπλήξεις, γαϊτανάκι, κεράσματα στην Πλατεία Ποταμού, θα απογειώσουν το κέφι όλων!
Έναρξη 13.00.
Αυτή την Κυριακή, 26 Φεβρουαρίου 2023 ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ποταμού Κυθήρων μας προσκαλεί στο καθιερωμένο Καρναβάλι! Άρματα, χορός, εκπλήξεις, γαϊτανάκι, κεράσματα στην Πλατεία Ποταμού, θα απογειώσουν το κέφι όλων!
Έναρξη 13.00.