![Κυθηραϊκός Σύνδεσμος Αθηνών kythiraikos-syndesmos](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/02/kythiraikos-syndesmos.png?resize=696%2C511&ssl=1)
Τα Μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Κυθηραϊκού Συνδέσμου Αθηνών απευθύνουν ειλικρινή συλλυπητήρια στην Πρόεδρο του Διοικητικού Συμβουλίου του Συνδέσμου, κ. Βάσω Σαμίου για την απώλεια της αγαπημένης της μητέρας Άννας Σαμίου, η οποία ήταν αξιαγάπητη σε όλους μας και αποφασίζουν να διαθέσουν εις μνήμην της το ποσό των 200,00 ευρώ υπέρ των τροφίμων του Γηροκομείου Κυθήρων.
Αθήνα, 25/1/2024
Για το Δ.Σ
Η Γενική Γραμματέας
Μαίρη Γλυνού- Καλλιγέρου