![Ενέργεια energy](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/03/energy1.jpg?resize=696%2C432&ssl=1)
Η «ενεργειακή κοινότητα στα Κύθηρα» είναι το θέμα ημερίδας, που θα πραγματοποιηθεί διαδικτυακά, το Σάββατο, 27 Μαρτίου. Ο διοργανωτής, Kythira Wind Turbines Information Group, γνωστοποιεί ότι η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί με τηλεδιάσκεψη, λόγω πανδημίας, , στις 4 το απόγευμα και αναμένεται να διαρκέσει 3 ώρες.
Η παρακολούθησή της θα είναι δυνατή μέσα από την πλατφόρμα ZOOM αλλά καιτα κοινωνικά δίκτυα Facebook και Youtube και από το τοπικό ραδιόφωνο.
Ακολουθεί σχετική ανακοίνωση στα ελληνικά και αγγλικά: