![Φράτσια, Ζουγανέλης zouganelis-fratsia](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/09/IMG_9913.jpg?resize=640%2C426&ssl=1)
Όταν είναι «Καιρός για Αγάπες και αγκαλιές», δεν έχει γυρίσματα. Έχει εγγυημένο κέφι και διασκέδαση. Έχει Γιάννη Ζουγανέλη στα καλύτερά του.
Αυτό διαπίστωσε και ο κόσμος που βρέθηκε στην κεντρική πλατεία των Φρατσίων, το βράδυ της Δευτέρας, 6 Σεπτεμβρίου, για να απολαύσει ζωντανά τον σπουδαίο καλλιτέχνη και performer. Πλάι του, η εξαιρετική Μαρία Καρλάκη και μια πλειάδα εξαιρετικών μουσικών που ξεσήκωσαν το κοινό με τα τραγούδια και το αστείρευτο χιούμορ τους.
Η συναυλία τελέστηκε με την υποστήριξη της Περιφέρειας Αττικής.
Στην εκδήλωση, έδωσαν το παρών, τόσο ο δήμαρχος Κυθήρων, Ευστράτιος Χαρχαλάκης όσο και η Αντιπεριφερειάρχης Νήσων, Βάσω Θεοδωρακοπούλου-Μπόγρη, που βρίσκεται αυτές τις μέρες στο νησί μας.
Οι φωτογραφίες παρέχονται με την ευγενική άδεια του adellinfm, που κάλυψε το γεγονός.