![Φιλαρμονική Ποταμού, έκθεση filarmoniki-potamou-efthrafsto-nima](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2022/07/filarmoniki-potamou-efthrafsto-nima1.jpg?resize=603%2C385&ssl=1)
Με μεγάλη χαρά, την Πέμπτη 28 Ιουλίου στις 8 το βράδυ, σας προσκαλούμε στα εγκαίνια της νέας μας έκθεσης, της 5ης κατά σειρά από το 2018, οπου η αίθουσά μας μετατράπηκε σε εκθεσιακό χώρο. Όπως και τις προηγούμενες φορές, η σύλληψη καθώς και η υλοποίηση της έκθεσης ανήκει στην εικαστική ομάδα της φιλαρμονικής που έχει το όνομα CHORUS EFFECT τα μέλη της οποίας είναι η Masha Zusman, η Μαρία Σχινά και ο Valery Bolotin. Το διαφορετικό στοιχείο φέτος είναι ότι η έκθεση αυτή επιλέχθηκε να επιχορηγηθεί από τον έγκριτο Οργανισμό Πολιτισμού και ανάπτυξης ΝΕΟΝ, τοποθετόντας έτσι τις εικαστικές δραστηριότητές μας στην ελίτ των δρώμενων σύγχρονης τέχνης στην Ελλάδα.