![Νεάπολη, Λακωνία, Ακαδημία Εμπορικού Ναυτικού neapoli-lakonia-akadimia-emporikou-naftikou](https://i0.wp.com/kythera.news/wp-content/uploads/2021/05/neapoli-lakonia.jpg?resize=696%2C392&ssl=1)
Ανακοινώθηκε από την Ναυτιλιακή Εταιρεία Πορφυρούσα (Triton Ferries) η συνεργασία με το νέο πράκτορα στη Νεάπολη της Λακωνίας. Πιο συγκεκριμένα, στο δελτίο Τύπου η εταιρεία αναφέρει:
Με μεγάλη χαρά σας ενημερώνουμε ότι πλέον η έκδοση και πώληση εισιτηρίων στη Νεάπολη θα γίνεται από το νέο κεντρικό πρακτορείο EXANTAS SHIPPING AGENCY.
Υπεύθυνος πράκτορας είναι ο κ. Μανώλης Λιβανός.
Συνημμένα θα βρείτε δελτίο τύπου με όλες τις απαραίτητες πληροφορίες.
Για την ΠΟΡΦΥΡΟΥΣΑ Ν.Ε.
Με εκτίμηση,
Μελίνα Τσαϊλά